נשיכתו של עכביש רדיואקטיבי העניקה לפיטר פארקר יכולות מרשימות כמו לעכביש בטבע

לאחר שהבין שיחד עם הכוח הרב שלו מגיעה אחריות גדולה, פיטר נשבע להגן על אנשים בתור ספיידרמן! אספו את כל הסדרה של סוויט בוקס -ספיידרמן -איש העכביש!

ספיידרמן Spider-Man

כשפיטר פארקר התחיל להפוך לספיידרמן, הוא ידע שהחליפה תהיה המפתח לדמות החדשה שלו. כשחיבר את הציוד והציוד שהיו לו, פרקר לקח על עצמו את התפקיד של ספיידרמן בפעם הראשונה בחליפה הפונקציונלית הזו, אם כי לא כל כך אופנתית.

אשת העכביש Spider-Woman

ביקום ההמקביל, גוון סטייסי ננשכה על ידי עכביש רדיואקטיבי במקום פיטר פארקר. התקשורת כינתה אותה "ספיידר וומן". סטייסי ניסתה להשתמש בכשרונותיה החדשים לרווח אישי. עם זאת, עם הזמן, היא החלה להשתמש בהם כדי להגן על אנשים חפים מפשע.

קיד ארכניד Kid Arachnid

שמו האמיתי הוא מיילס מוראלס, במקור מעולם חלופי בו הוא "ירש" את מקומו וכוחותיו של ספיידרמן כאשר הוא גם ננשך על ידי עכביש מהונדס גנטית. יכול להתחפש לסביבה

ספיידרמן Spider-Man

חייו של נער ביישן ואינטליגנטי פיטר פארקר השתנו לעד לאחר שננשך על ידי עכביש רדיואקטיבי, מה שהקנה לו יכולות מדהימות של עכביש. מאז, פיטר הקדיש את חייו להגנה על ניו יורק ואנשיה בתור ספיידרמן – איש העכביש!

ספיידרמן Spider-Man

כאשר איש העכביש – ספיידרמן לבש לראשונה חליפה שחורה ממוצא לא ידוע, הוא גילה שכוחות העכביש העצומים שלו גברו עוד יותר. עד מהרה הוא הבין שהחליפה השחורה היא יצורת חי שרוצה ללכוד אותו…