חתלתולים-מכשפים, בעלי כישרונות קסומים מדהימים. כולם מהאקדמיה לכישוף! שפמים מסוגלים לראות את העתיד, להסתכל דרך החלל, ללבוש צורה של כלים, לראות עולם מקביל, לגרש רוחות רעות, למצוא פורטלים לעולמות אחרים.
יש 8 גורים חמודים בצוות. למד על כוחות הקסם של כולם!

מאוריצה

קוסמת דגולה. היא אוהבת לילות ללא ירח וניצוץ של כוכבים. קוסמת בעלת גישה מדעית לקסם, מחזיקה בספרייה נרחבת של ספרים עתיקים. חולם לפתוח פורטל לעולמות אחרים. היא כמעט הצליחה – נותר להשיג כמה מרכיבים ולבחור את הזמן המתאים לכישוף כל כך מסובך…

אטואל

מגיד עתידות ואסטרולוג. סקרן ומסתורי. היא מצייתת לסודות השמים זרועי הכוכבים, לסודות היקום, ומסתרי העבר והעתיד נלחשים על ידי הרוחות. במהלך האימון שלה, היא הצליחה למנוע מספר אסונות בכך שראתה אותם בכדור בדולח.

meowkula

קוסם מתחיל, תושב לילה של העולם הקסום. בעל טכניקה קסומה להופיע משום מקום ולעשות "נשיכה" של ערפד. מחזר אחרי הקוסמת מאוריץ שתהפוך לשולייתה. מסוגל לפענח רונות ירח.

מורה סטפנה

מכשפה כפרית. לחקור את סודות הטבע. השכנים קצת מפחדים ממנה, אבל הם פונים אליה לעזרה. אם אתה צריך להעלות על הדעת מזג אוויר טוב, יבול עשיר, דרך טובה – זה אליה. לא אוהב אורחים לא נחמדים, יכול לנחור, מאשר לגרום לגשם או שלג

האו

מכשף – שמאן. יכול להעלות על הדעת רוח, מים ואש, מדבר עם רוחות היער. יודע לחזות את העתיד, לבחור את הזמן הטוב ביותר לדברים גדולים ולטייל. מסתיר את הלוע מתחת למסכה, כי. אף אחד, בשום פנים ואופן, לא צריך לראות את פניהם של היא-הרואה-קדמונים.

שודל

מכשפת קלה המתמחה בריפוי קסמים. הרגשתי כוח בעצמי אפילו בתור חתלתול. התברר שהרעש העדין שלה יכול לכוון אנשים למחשבות חיוביות. כדי להפוך למכשפה מיומנת, היא ביקשה מהפרופסור לקסם גלינדום כסטודנטית.

מוקה

לוחם האור, "עין חדה בציפורניים". אף פעם לא נשאר במקום אחד. הוא חש בבעיות בזנבו ולאחר שהשלים את המשימה, ממהר להמשיך לעזור. הוא מעביר בקביעות כיתות אמן באקדמיה לקוסמים. חולם על בית עץ קטן וחיים שקטים, אבל מבין שזהו חלום צינור, בעוד העולם זקוק ללוחם אור.

גלינדום

אשף אור, פרופסור לקסם. קוסם מנוסה – מתרגל ותיאורטיקן. כתב ספרים רבים ומדריכים מעשיים על יסודות הקסם. פתח את האקדמיה שלו לקוסמים. בזמנה הפנוי היא אוהבת לשוחח עם קרני שמש. הוא מכיר הרבה אגדות, למרות שזה בהחלט יכול להיות נכון…