סדרת לשבור את הקרח של סוויט בוקס Sweet Box מבוססת על סיפור Frozen הפופולרי של דיסני!
כל הגיבורים המקסימים חיים בממלכה היפה של ארנדל. יום אחד, המלכה אלזה לא יכולה להתמודד עם כוחות הקסם שלה וצוללת את אדמות הולדתה לחורף נצחי. יחד עם חבריה האמיצים, היא צריכה להציל את ממלכתה האהובה. כל חבילת זרימה מכילה אחת מהדמויות: אולף איש השלג, המלכה אלזה, אחותה הצעירה אנה, הנסיך הצעיר הנס, כריסטוף גרזן הקרח וחברו הנאמן סוון האייל, כמו גם עלון, דף צביעה וכרזה.
אסוף את הדמויות הראשיות של סיפור חורף קסום!

אנה
אחותה של אלזה

לנסיכה אנה חסר מעט חן מלכותי, אבל יש די והותר אנרגיה וסקרנות! לפעמים היא פועלת קודם ורק אז חושבת, אבל לא תמצא בחורה עליזה וחקרנית יותר בכל הממלכה!

אנה
אחותה של אלזה

היא חולמת להתקרב שוב אל אחותה אלזה ולהיות חברה שלה, כמו בילדות. כאשר החורף הנצחי נכנס לממלכת ארנדל, אנה יוצאת למסע מסוכן כדי לתקן את הדברים.

קריסטוף
גרזן קרח

בחור נחמד, אוהב טבע. הוא חי גבוה בהרים, מחלץ קרח ומוכר אותו לתושבי בירת ארנדל. כריסטוף חסר המראה, הוא למעשה חזק, ישר ומסור.

אולף
איש שלג

אוהב חיבוקים חמים. איש השלג הידידותי והעליז ביותר בעולם, שנוצר פעם על ידי לחשי הקסם של אלזה. נאיבי ולעולם לא מיואש, הוא תמיד מוצא את עצמו בסיטואציות מצחיקות.

אולף
איש שלג

אוהב חיבוקים חמים. איש השלג הידידותי והעליז ביותר בעולם, שנוצר פעם על ידי לחשי הקסם של אלזה. נאיבי ולעולם לא מיואש, הוא תמיד מוצא את עצמו בסיטואציות מצחיקות.

סוון
צְבִי

סוון הוא לא רק צבי – הוא חבר אמיתי, ולפעמים קול מוחו של כריסטוף. הוא תמיד תומך באדונו, ואם כריסטוף מטיל ספק במה לעשות, סוון יודע להציע את הפתרון הטוב ביותר ללא מילים.

הנס
נסיך צעיר

נסיך צעיר ומקסים מממלכה שכנה. הנס הוא הצעיר מבין שנים עשר אחים והוא יודע מה זה להרגיש בלתי נראה במשפחה שלך.

אלזה
אחותה של אנה

במבט ראשון היא שמורה וסגורה, אבל בפנים יש לה סערת רגשות אמיתית. היא צריכה לחיות בפחד, לדכא כל הזמן את המתנה הקסומה שלה. היא מסוגלת לשלוט בשלג ובקרח, אבל יום אחד, כשהיא לא מסוגלת להתמודד עם כוחותיה, סיכנה את אחותה הצעירה אנה…

אלזה
אחותה של אנה

אלזה נאלצת להסתתר מהעולם החיצון, מרחיקה את כל מי שיקר לה, כולל אחותה. מחשש לפגוע בתושבי הממלכה, אלזה בורחת מטירתה ומתחבאת גבוה בהרים, משוכנעת שאיש לא יכול לעזור לה.

אולף
איש שלג

אוהב חיבוקים חמים. איש השלג הידידותי והעליז ביותר בעולם, שנוצר פעם על ידי לחשי הקסם של אלזה. נאיבי ואף פעם לא מיואש, הוא נקלע לסיטואציות מצחיקות כל הזמן.