סדרת זאת של סוויטבוקס Sweet Box מבוססת על הקריקטורה הפופולרית של דיסני "מכוניות 3". האלוף האגדי ברק מקווין וחבריו הנאמנים מרדיאטור ספרינגס חזרו למירוצי המאה!

בהתחלה מחכה להם יריבה חזקה – העולה החדשה ג'קסון סטורם. אבל בעזרת חברים, מקווין זוכה בעוד ניצחון! כל קופסה מכילה אחד מ-8 גיבורים: ברק מקווין, קרוז רמירז, אגזוז, מיס טייני, ג'קסון סטורם, דוק הדסון, מאק וארווי. כמו כן בפנים יש ריבה טעימה עם מיץ פירות טבעי, עלון עם תיאור הדמות וצעצוע גדול עם מדבקות. אסוף את הדמויות הראשיות של הגזעים!

ארמי ARMY

רייסר חידות
אחד הרוכבים הכי לא צפויים. המוני אנשים הולכים להסתכל על מה שיקרה אחר כך…

סמוקי SMOKEY

בעל מוסך
מחוספס ומהיר מזג, הוא הבעלים של המוסך הטוב ביותר בעיר. כשזה מגיע למכניקה, אין לו אח ורע! לא ממש אכפת לו מהמראה, העיקר מבחינתו זה מה שנמצא מתחת למכסה המנוע. אגזוסט ודוק היו פעם החברים הכי טובים, אבל החברות ביניהם הסתיימה בפתאומיות ואגזוז לא יכול היה לסלוח לעצמו.

ג'קסון סטורם JACKSUM STORM

רייסר מהדור החדש
אופייני לדור חדש של רוכבי עילית. מאמין שדור הלייטנינג מקווין חלף והם חייבים לפנות מקום לרוכבים חדשים ומהירים יותר. ג'קסון סטורם נחוש לנצח. הוא יודע שכל שנייה חשובה במירוץ…

דוק האדסון DOC HUDSOM

אלוף מוחלט
התושב המכובד ביותר של קפיצי רדיאטור. אי אפשר להתווכח איתו, כי הוא תמיד בטוח שהוא צודק. תושבי העיר פונים לעתים קרובות לדוקו הדסון לייעוץ… בעבר, דוק הוא רוכב אגדי, שיא הכי הרבה ניצחונות בעונה.

קרוז רמירז CRUZ RAMIREZ

רוכבת ספרדיה
רוכבת ספרדיה צעירה שמאמינה בכוחה של הטכנולוגיה. היא נשכרה לאמן את ברק מקווין למירוץ מודרני. עם זאת, היא לא יודעת מה זה מירוץ אמיתי! למרבה המזל, היא כמו ספוג שסופג את כל המידע, במיוחד מקווין, ומוכנה לעשות הכל כדי להצליח.

מאק MACK

משאית גרר של טריילר
….

מיס פרייטר MISS FRITTER

רייסרית חסרת פחד
רייסרית קשוחה, אדירה וחסרת פחד. בלי להירתע היא עוקפת את כל מי שעומד בדרך. היא תולה את לוחיות הרישוי של מתחרותיה, כמו גביעים, על הדלתות הצדדיות. אימה..

לייטינג מקקווין
LIGHTING MCQUEEN

אגדת מירוץ
רוכב אגדי, אמיץ ונחוש. הוא עבר דרך ארוכה מרוקי מבטיח לזוכה בגביע הבוכנה מרובה. הצלחתו במירוץ נובעת בעיקר מהתמיכה של חברים נאמנים מרדיאטור ספרינגס.