האירוע הגדול ביותר במדינת זומבלנד מתקרב! מסיבת המיסטיקה השנתית, שבה יתאספו תושבי המדינה המסתורית הזו כדי ליהנות נורא ולחלוק סיפורים מצחיקים. עזרו לחברים שלכם להיפגש ולערוך מסיבה!
אספו את כל האוסף!

אלמירה ELMIRA

מכשפה חברותית וידידותית. כשהיא לא במצב רוח, היא מעט מזיקה, אבל מאוד עוזרת. שומר לחשי קסם רבים. כשידעו על התשוקה הנוראה שלה לטיסה, קוסמים מוכרים שלחו לה מטאטא מעופף. בזמן החגים, היא עושה עבודת צדקה, עוזרת לשירות המשלוחים.

קריסטו ערפג'ו
CRISTO VAMPIAGO

מעצב בגדים בעל שם בזומבלנד. יוצר דגמים בלעדיים, עובד באופנה לעשירון עליון. מתמיד, מכוון. אוהב ללכת למועדונים ותיאטראות. במיוחד למסיבה הכנתי קולקציית בגדים בסגנון אמפייר. מוביל אורח חיים לילי, לא אוהב אור בהיר.

פרנק Z

מוזיקאי וזמר אגדי. בעל קול קטיפתי מרשים. מרפא של מיליוני לבבות שבורים. הוא מנגן בכלי נגינה בצורה מבריקה, אבל לפעמים על העצבים. במיוחד למסיבה, הקליט אלבום חדש. אז בוא! החג מבטיח להיות גרנדיוזי!

ספוקי העטלף SPOOKY BAT

עטלף ספוקי, שומר לילה, שומר וחברה נאמן של אלמירה. מלווה אותה בטיסות בשמי הלילה. איש איכות הסביבה. לבדו הוא הסתובב ברחבי העולם בחיפוש אחר מינים נדירים של בעלי חיים וצמחים. והוא הצליח. מטבעו, הוא אדיב, רגוע, רחום, למרות שהוא נראה מאיים.

דונאט צ'אנקי DONUT CHUNKY

שף סופגניות מקסים ושובב. מאוד חרוץ ואדיב. מכירה מתכונים רבים לתבשילים וממתקים נורא טעימים. במיוחד למסיבה הוא פיתח תפריט ייחודי לכל אורח. הוא אוהב לעשות קונדסים: לירות מבזק גומי, לזרוק לבבות מרשמלו על זוגות מאוהבים.

מומיק MUMMY

חוקר אובססיבי. הוא מאמין בתוקף שהוא משושלת הפרעונים, חולם למצוא אישור לכך. כל חייו הם משלחת ארכיאולוגית מתמשכת. אמונות טפלות נורא. לא אוהב להיות באותו מקום פעמיים. הוא חושב שחזרה היא לא סימן טוב. אוצר מהלך של סיפורים מעניינים.

עצמון שלדון SKELTON

בחור יצירתי, מסוכן, פעיל. רקדן ומופע ראווה עד העצם, מעולם לא מיואש קוסטיה הוא המנוע והמנוע של כל מסיבה! מקשקש בצורה מבריקה עם עצמות. מכיר הרבה סיפורים מצחיקים. היא אוהבת לשחק מחבואים, מתחבאת בארון או בקריפטה.

כלה מעוננת CLOUDY BRIDE

אריסטוקרט תורשתי, דוגמנית ושחקנית מפורסמת. היא מעדיפה אדום העונה. אפשר לקרוא לה בבטחה אייקון סגנון. המסיבה תציג קולקציית בגדים מבית Cristo Vampiago. הכלה המעוננת ידידותית לזאבים, אוהבת לפנק אותם בפשטידות.