מבוסס על סדרת האנימציה הפופולרית מאשה והדוב!

האוסף של 8 צעצועים מציג את מאשה והדוב מישקה בתלבושות של הדמויות האהובות עליהם. 
אספו את כל הסדרה! הכירו את הדמויות האהובות עליכם של מאשה והדוב מישקה!  

מאשה

אם קר או חם בחוץ ואתה בכלל לא רוצה לשחק שח עם הדוב מישקה, אז אתה תמיד יכול לצלם סרט אמיתי על פי התסריט שלך. הקפידו להיות הדמות הראשית, כמו בסרטי המדע הבדיוני הטובים ביותר על עולמות רחוקים!

דוב

הדוב מישקה ומאשה החליטו לארגן נשף תחפושות לכל תושבי היער. הדוב בדמותו אצילי בא לעודד את כולם להשתתף בכיתת ריקודים? כן, קל!

מאשה

כמו גיבורת העל בספר האהוב עליה, בדמות של באטמן – מאשה תמיד מוכנה להציל את כל העולם, ועוד יותר אם צריך להציל את חברה הטוב הדוב מישקה!

מאשה

לארגן הפתעות למסיבת תחפושות בתור ארנב חמוד עבור מאשה זה קל כמו להפגיז אגסים. אחרי הכל, המטרה להפתיע את כל תושבי היער אפילו זאבים! מאשה שמפתיעה את כולם ומאוד מרוצה!

דוב

בחורף בכל מזג אוויר גרוע, מישקה, כמו גיבור אמיתי, תמיד מוכן לעזור לחברים: לארח את מאשה, ולהגן על עכבר לזמן מה, גם אם הוא בעצמו מאוד מאוד מפחד ממנו

מאשה

קריאת סיפורי בלש שחוקר מקרים מסתוריים שונים זה אחד התחביבים האהובים על מאשה. אם הדוב מישקה נעלם איפשהו, זה הזמן להפגין את כישורי הבלש של מאשה. להיות כמו בלש מפורסם זה מגניב!

מאשה

אם יש חמסין בחוץ, הטלוויזיה מקולקלת ואינה מציגה את הסרטים המצוירים האהובים עליכם, הגיע הזמן לצלם סרט הרפתקאות על השודד המסכות האמיץ שעוזר לחלשים ומקופחים!